3D puzzle Eiffelova věž

3D puzzle Eiffelova věž
3D puzzle Eiffelova věž - obal
3D puzzle Eiffelova věž - díly

S 3D přichází nová dimenze skládání puzzle!

Myslíte, že puzzle skládačky už vás ničím nemohou překvapit, už pro Vás nejsou být kreativní a zábavné? S 3D puzzle to tak není! 3D puzzle vám otevřou nové možnosti skládání, protože tvoříte 3D plastiky budov. Pokud chcete zabavit celou Vaši rodinu, tak není lepší volba, než začít skládat slavné stavby z 3D puzzle. Složit skládačku o 3 rozměrech je o hodně zapeklitější než plochý obrázek. Nenechte se odradit možným prvním neúspěchem, pusťte se vesele do skládání 3D puzzle a hlavně vytrvejte! Díky 3D puzzle se vám doma objeví miniatura některé slavné stavby, například Eiffelovy věže.

Hračka 3D puzzle Eiffelova věž je výborná pro všechny věkové kategorie, které baví si hrát. Puzzle je tradiční hra, ale díky použití moderních technologií u 3D puzzle lze poskládat něco mimořádného a netradičného. 3D puzzle Eiffelova věž napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, konstruktérských schopností, logiky, pozornosti, tvůrčí představivosti, zrakové a taktilní paměti. Proč by si tedy celá Vaše rodina včetně dětí nemohla zkrátit dlouhou chvíli a společně si nad skládáním 3D puzzle Eiffelova věž potrápit svoje hlavičky.

Objevte jedinečnou puzzle zábavu ve třetí dimenzi s 3D puzzle!

Postavte si nádherný model 3D puzzle Eiffelovy věže. Speciální dílky, které přesně zapadnou na své místo, Vám umožní postavit model slavné budovy. Dílky jsou vyrobeny tak, že zaručí vynikající stabilitu a celá 3D stavba Eiffelovy věže drží bez nutnosti lepení.

Možná si nepřipadáte dostatečně zruční, ale nebojte, tyto 3D puzzle zvládnete snadno Vy i Vaše děti! Velkou výhodou je, že až 3D puzzle Eiffelova věž poskládáte, stane se dekorací vašeho domova.  Tato 3D krása tak neskončí zastrčená pod postelí s nadějí, že ji možná někdy zarámujete. Tuto skládačku 3D puzzle Eiffelova věž můžete postavit kdekoli, třeba do svého pokoje na stůl. Zútulníte tak svůj byt a pochlubíte se přátelům svou zručností!

3D puzzle Eiffelova věž se hodí jako dárek pro každého, jak dospělým, tak dětem. Navíc se při jeho skládání procvičuje a zlepšuje prostorová představivost, motorika a trpělivost. Po dokončení stavby 3D puzzle Eiffelova věž budete nadšeni.

Už žádné nudné ploché obrazy, ale 3D stavby, které baví a zároveň zútulní váš domov!

Z 82 do nejmenšího detailu potištěných dílků se skládá jedna z nejslavnějších památek na světě! Úžasné 3D puzzle Eiffelova věž je vyrobeno z pevného polystyrénu bronzové barvy, dílky jsou potištěny do nejmenšího detailu. Eiffelova věž je symbol Paříže! Ocelová věž měří 324 metrů a má 3 patra. První 57m nad zemí, druhé 115m nad zemí a třetí 275m nad zemí.

Kdo by neznal Eiffelovu věž! Krásnou dominantu Paříže, která byla postavena pro mezinárodní výstavu v roce 1889. I když nebyla Francouzi zprvu oblíbená, v dnešní době si bez této stavby Paříž nedokážeme představit. Se svými 300 metry výšky byla až do roku 1930 nejvyšší stavbou na světě. Uvnitř věže jsou výtahy, které Vás dovezou na samý vrchol stavby, kde se můžete rozhlédnout po celé Paříži. Model 3D puzzle Eiffelova věž si složíte společně se svými dětmi snadno bez nůžek i lepidla. Kreativní činností tak získáte krásnou dekoraci, kterou si sami vyrobíte.

3D puzzle model Eiffelova věž (série světově proslulá architektura)

Materiál

Pěnové polystyrenové jádro, potažené papírem

Rozměr puzzle

28X21X0.1CM/PCS

Rozměr sestaveného modelu

39 x 36 x 78 cm

Počet puzzle

82 ks

Obtížnost

Velmi těžká

Obsahuje

Archy puzzle & 16 stránek návodu

Balení

Dárkové balení potažené fólií

Velikost krabice

33 X 22.7 X 6 cm

Předloha

Světově proslulá architektura

S 3D puzzle bude Váš život zábavnější a krásnější!