3D puzzle Lodě

3D puzzle lodě Santa Maria od CubicFun
3D puzzle lodě Santa Maria - obal
3D puzzle lodě Santa Maria - díly

Objevte jedinečnou zábavu s 3D puzzle!

Kombinace klasického puzzle s 3D technologií pobaví nejenom děti i dospělé, ale navíc procvičuje a rozvíjí mnohé jejich dovednosti. Skládání 3D puzzle představuje možnost, jak se naučit hledat řešení a rozvíjet strategické myšlení. Než do sebe jednotlivé části 3D puzzle správně zapadnou, budete potřebovat trpělivost, pečlivost a v neposlední řadě také zručnost. Díky 3D puzzle se vám objeví doma například 3D model lodě Santa Maria.  

Složit skládačku o 3 rozměrech je o hodně zapeklitější než plochý obrázek. Nenechte se odradit případným prvním neúspěchem, pusťte se vesele do skládání 3D puzzle a hlavně vytrvejte! Skládačka prostorového 3D puzzle lodě Santa Maria, je určena nejen pro zábavu celé rodiny, ale je vhodná také pro rozvoj prostorové představivosti. Složením několika desítek dílků 3D puzzle lodě Santa Maria se nejen děti učí koordinovat zároveň pohyby rukou a očí a rozvíjejí si jemnou motoriku.

Při sestavování 3D puzzle lodě Santa Maria si s dítětem procvičujete smysl pro detail, když hledáte společné znaky jednotlivých dílků jako např. barvy nebo tvary, abyste nakonec spojili celý trojrozměrný model lodi v celé jeho kráse. 3D puzzle lodě Santa Maria se může stát pěknou dekorací vašeho domova.  

Inteligentní hračka 3D puzzle lodě Santa Maria, jejíž sestavování poskytuje zábavu celé rodině je vhodná též jako bytová dekorace. Výrobcem je firma CubicFun, která se pro výrobu puzzle inspiruje historicky významnými událostmi a světově proslulou architekturou.  3D puzzle lodě Santa Maria od CubicFun je vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem.

S 3D puzzle lodě Santa Maria budete mít doma vlajkovou loď Kryštofa Kolumba.

Který modelář by si nepřál mít na svém stole model 3D puzzle lodě Santa Maria - legendární lodi admirála Kryštofa Kolumba? Lodi, která před pěti sty roky vedla flotilu na cestě za historickým objevem Nového světa.

Po dlouhé dva měsíce se 40 mužů plavilo na malé ploše lodi dlouhé jen 35 m na širém oceáně, aniž zahlédli zemi. Santa Maria byla vlajkovou lodí flotily Kryštofa Kolumba, se kterou podnikl cestu do Indie západní cestou, kdy omylem objevil Ameriku. V srpnu roku 1492 vyplul Kolumbus na třech lodích: Santa Maria, Nina a Pinta z přístavu Palos de le Frontera. Po dvou měsících v noci 12. října 1492 konečně námořníci spatřili pevninu, o které Kolumbus předpokládal, že se jedná o Indii. Přesná podoba a rozměry lodi nejsou známy, podle dochovaných záznamů měla loď Santa Maria výtlak asi 200tun a délku kolem 35metrů. Replika lodi se nyní nachází na Madeiře.

Sestavování 3D puzzle lodě Santa Maria bude zábavou pro celou rodinu!

3D puzzle lodě Santa Maria je jednoduchá a zábavná stavebnice, z které budou nadšení nejen Vaše děti! Jednotlivé dílky puzzle jsou vyrobeny ze speciálního pevného polystyrenového jádra potaženého potištěným papírem. 3D puzzle lodě Santa Maria napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, zrakové a taktilní paměti, tvůrčí představivosti, konstruktérských schopností, logiky i pozornosti. Při skládání 3D puzzle si celá Vaše rodina zkrátí dlouhou chvíli.  S tímto 3D puzzle lodě Santa Maria zažijete vzrušující "plavbu".

Podle fotografie na obalu a instrukcí v přiloženém návodu, jednoduše dílky puzzle vylomíte z archu a můžete začít model lodi sestavovat. Nepotřebujete žádné nástroje jako nůž, lepidlo nebo nůžky. Poznejte loď z doby Krištofa Kolumba a přeneste se při sestavování 3D puzzle do doby dávno minulé.

3D puzzle lodě Santa Maria - parametry:

Materiál

Pěnové polystyrenové jádro, potažené papírem

Rozměr puzzle

28X21X0.1CM/PCS

Rozměr sestaveného modelu

44 x 16 x 39 cm

Počet puzzle

113 ks

Obtížnost

Velmi těžká

Obsahuje

Archy puzzle & 16 stránek návodu

Balení

Dárkové balení potažené fólií

Velikost krabice

33 X 22.7 X 6 cm


3D puzzle lodě Santa Maria pro malé i velké mořeplavce!