Dětská skluzavka pro děti

Dětství je jedno z nejkrásnějších období lidského života, které může člověk prožít. Dopřejte vašim dětem dětskou skluzavku a vykouzlete jim tak úsměv na tváři. Dětská skluzavka pro děti má spoustu předností. Děti se s ní skvěle zabaví, je snadno skladovatelná a přenositelná. Dětská skluzavka s houpačkou a košem je navíc multifunkční. Děti se na ní mohou klouzat i houpat. Navíc je však opatřena basketbalovým košem, bez kterého si například děti v USA nedokážou vyrůstání představit. Dítě tak má možnost i naučit se základní manipulaci s míčem a koordinaci pohybu svého malého těla. 


Dětská skluzavka pro děti - přednosti

 • Dětská skluzavka pro děti je vyrobena z kvalitního plastu
 • Dětská skluzavka pro děti splňuje bezpečnostní normy
 • Dětská skluzavka pro děti má certifikát CE
 • Dětská skluzavka pro děti má stabilní konstrukci

Pro koho je dětská skluzavka určena?

Dětská skluzavka pro děti je určena dětem které si rádi hrají a dovádějí, ať už v domě, nebo venku na zahradě. Dětská skluzavka s houpačkou a košem je určena pro děti, které mají rádi basketball. Dětská skluzavka s houpačkou a košem je vhodná pro všechny děti od 2 do 8 let. Dětská skluzavka s houpačkou a košem je navíc určena pro až 3 nebo i více dětí, které si na ní mohou hrát současně – Jedno dítě se může klouzat na klouzačce, druhé se houpat na houpačce a třetí si může házet na basketbalový koš ještě spolu s dalšími dětmi. Klasická dětská skluzavka pro děti je určena pro děti od 2 do 6 let.

Kam je dětská skluzavka pro děti vhodná?

Dětská skluzavka pro děti je vhodná prakticky kamkoliv, kam se vejde. Můžete jí postavit na zahradu, kde si za teplého počasí děti můžou zadovádět, nebo může být v bytu či domě, kde si s ní děti mohou hrát po celý rok. Skluzavka je s odolných plastů, takže není nutno jí za sychravého počasí neprodleně dopravit zpět ze zahrady do domu. Dětská skluzavka je snadno skladatelná a dá se lehce přenášet.

Pokud by jste hledali jiné produkty, zkuste např:

 • Domeček pro děti kartonový
 • Hrací domeček pro děti
 • Dětský domeček do bytu
 • Je dětská skluzavka pro děti bezpečná?

  Spousta rodičů je velice starostlivých, co se týká věcí okolo jejich ratolestí. Zajímá je, jestli jsou hračky, které jim kupují nadmíru bezpečné a nezávadné. Jestli se opravdu jejich dětem nemůže nic přihodit. Je jedině dobře když se o takovéhle věci rodiče zajímají a naopak není dobře, když je to rodičům úplně jedno. Dnešní svět je plný produktů, které jsou vyrobeny co možná nejlevněji, aby se co nejvíce ušetřilo, respektive vydělalo co nejvíce peněz. O tom tedy pak vypovídá kvalita provedené práce, která může být i pod hranicí nuly, což znamená ne jenom mizerná, ale i nebezpečná (špatně utažený šroubek, čouhající drát, špatně ohoblované dřevo ve kterém zbyly třísky). Dítě se pak může snadno poranit. Ovšem ještě jedno nebezpečí číhá z nekvalitně a levně vyrobených hraček a to je materiál, ze kterého jsou vyrobený. Děti jsou jiní než dospělí, nesnesou tolik co my. Mají tělo, které ještě není odolné spoustě látek. Navíc všechno cucají, žužlají a strkají do pusy na rozdíl od nás dospělých, proto je pro ně dost nebezpečné, pokud jsou látky, ze kterých je vyrobena hračka nějak závadné. Například nekvalitně vyrobený plast může obsahovat chemické látky, které se (ač ve velmi malém množství) mohou dostat dítěti do těla, pokud tyto nekvalitní plasty například olizuje nebo je strká do pusy.
  Je tedy na místě, kupovat opravdu kvalitní produkty, které nejsou některak závadné pro vaše děti, jak po chemické, tak po technické stránce. Plastová skluzavka pro děti malá i Dětská skluzavka s houpačkou a košem mají stabilní konstrukci, splňují bezpečnostní normy a mají certifikát CE.

  Dětská skluzavka umožňuje sportovní aktivitu vašeho dítěte

  Dětská skluzavka umožňuje dětem velice cenou věc, která je v dnešní době počítačů a fastfoodů vytlačována – pohyb. Pohyb je pro děti nezbytný, jak pro to aby dítě nemělo obezitu, která pak následně může vést k cukrovce, nebo jiné nemoci, tak je pohyb nezbytný i pro správný chod organismu což zahrnuje spánek, trávení, soustředění se a tak dále. Dětská skluzavka s basketbalovým košem má dokonce nejenom klouzačku, ale i houpačku a basketbalový koš. Dítě tak může i házet na koš a osvojit si první výraznější koordinace svého těla při sportu. Může se naučit jak házet s míčem tak aby letěl směrem, kterým chce a silou kterou chce. Když si dítě osvojí tyto základní dovednosti, může to být pro něj dobrý sportovní základ do života. Navíc když už bude mít tyto sportovní základy, tak se při míčových hrách ve školce, či škole určitě neztratí a jeho nabyté dovednosti může naplno využít.

  Dopřejte dětem „normální“ hraní

  Děti si v dnešním světě neumějí už normálně hrát. Moderní technologie proniká do všech myslí mladé generace ale bohužel čím dál tím mladší a mladší. Dítě hraje počítačové hry ještě předtím, než umí číst a psát. Vtipnou otázkou je, že spouštějí jen své hry podle visuální paměti, podle obrázků a pokud je ve hře nějaký text jen to tak natipují, prostě na něco kliknou a mnohdy mají lepší skóre, než lidi, kteří umí číst a psát a opravdu nad hrou uvažují. Ovšem smutnou otázkou zůstává, zdali tyto děti nepřicházejí o své dětství. Což pak je počítačové vyžití opravdu věc, na které by měli dospívat? Když si to tak vezmeme, počítačové hry určitě budou hrát až minimálně do konce své základní školy, ne-li do konce své střední školy. Ovšem je tedy správné, aby děti v tak raném věku, kdy neumějí ani číst a psát strávili svoje „dětské“ dětství na počítačích, televizích a mobilech? Dětským dětstvím je myšlen věk od 4-8 let, když se to některým nechce věřit, ale opravdu již ve čtyřech letech začínají děti takhle „počítačově“ blbnout. Ale neužijí si počítačů, mobilů a všeho až moc ještě za celý svůj život i až vyrostou? Myslím, že určitě ano. Tomu, aby už dospělejší děti byli na počítači, televizi či mobilu asi nezabráníme a pokud to není kvanta času, je to celkem přijatelné. Pokud ovšem děti od 4-8 let budou takhle „blbnout“, tak pak když vyrostou, už se nebudou moc sklouznout na skluzavce, jít na hřiště hrát si na pískovišti, stavět si bunkry a domečky, nebo se pohoupat na houpacím koníkovi. Proto je na místě děti vést k tomuto „normálnímu hraní“. Kupte svým dětem například naší dětskou skluzavku s houpačkou a košem a uvidíte, že v budoucnu ocení svoje hezké vzpomínky na svoje dětské hraní a dovádění.