Dětské plastové skluzavky

Děti dovádějí a hrají si různými způsoby. Mezi jejich oblíbené hry patří schovávání se, hraní si na písku, houpání na houpačkách, nebo klouzání na skluzavkách. Náš obchod hey-day nabízí prvotřídní skluzavky pro vaše ratolesti. Jsou naprosto bezpečné. Jsou vyrobené z kvalitních plastů, které neobsahují žádné nežádoucí látky, jako tomu často bývá u nekvalitních plastů. Zakládáme si na tom, aby naše hračky pro děti byly opravdu profesionálně provedené a dopřáli jsme tak vašim dětem nejvyšší kvalitu hraček. Dětské plastové skluzavky jsou snadno přenositelné a uskladnitelné. Dětská skluzavka s houpačkou je navíc víceúčelová. Děti se na ní mohou jak klouzat, nebo houpat, tak házet na basketbalový koš.

 

Pro koho jsou dětská plastové skluzavky určeny?

Dětské plastové skluzavky jsou určeny pro všechny děti – jak kluky, tak holky. Plastová skluzavka pro děti malá je určena pro děti od 2 do 6 let a Dětská skluzavka s houpačkou a košem je určena pro děti od 2 do 8 let. Na skluzavce mohou vaši ratolesti dovádět venku na zahradě, nebo i vevnitř v bytu/domu. Dětská skluzavka s houpačkou je určena také dětem, které se chtějí nějak sportovně rozvíjet, nebo mají jen házení na koš. Navíc si na této dětské skluzavce s houpačkou a košem může hrát i několik dětí najednou. Dítě číslo jedna se bude klouzat, další houpat a další jedno, nebo i více dětí si může házet na koš. Proto je dětská skluzavka s houpačkou a košem tak žádaná a kupovaná, protože je velice multifunkční a revoluční.

Kam jsou dětská plastové skluzavky vhodné?

Dětské plastové skluzavky jsou vhodné jak na zahradu, tak do bytu nebo domu. Jsou s odolného plastu, takže se nepoškodí, pokud jsou umístěni třeba na zahradu na dlažbu, písek, nebo jiný podklad. Nemusíte se ani bát, že by se vlivem nepříznivého počasí naše plastové skluzavky nějak poškodily, takže když začne například pršet, nemusíte běžet rychle uklidit skluzavku ze zahrady a stačí z ní uklidit jen své ratolesti. Skluzavky jsou skladatelné a tak se dají relativně snadno přenést.

Dětské plastové skluzavky podporují sportovní aktivitu vašeho dítěte

Dětské plastové skluzavky umožňují dětem pohyb, který dnešním dětem, čím dál tím více chybí. Dnešní děti se více starají o to, jakou mají úroveň postavičky ve hře, než o to, aby si šli nějak rozpohybovat svoje tělo. Bohužel se tento počítačoví trend již netýká jen „dospívajících dětí“ ale rychle se přenáší na mladší a mladší děti, až najednou zjistíte, že na počítači hraje hru dítě, které ještě ani neumí pořádně mluvit a možná některým rodičům až v tenhle moment dojde – je tohle správné?

Před počítači, televizemi a mobily budou trávit přece ještě nespočet hodin, až budou dospělí a mezitím jim uteče dětství. Ovšem tento fakt si nikdo z dětí neuvědomí. Fakt, že až trochu vyrostou, už si nikdy nebudou moci zahrát si na písku, prolézt se po prolézačce, zhoupnout se na houpačce nebo se sklouznout na klouzačce. Mimo jiné toto nic nedělání ještě spolu s kombinací nezdravého stravování má za důsledek obezitu, nebo nezdraví chod organismu, který se projevuje například špatným trávením, či poruchami spánku, nebo soustředěnosti. Dopřejte vašim dětem trochu fyzické aktivity. Dokud jsou ještě malé děti, mohou si navyknout na pozitivní věc velice snadno. Dětská skluzavka s houpačkou a košem nabízí navíc kromě klasického klouzání a houpání ještě basketbalový koš, na kterém se děti mohou naučit první koordinaci pohybu rukou a nohou. Mohou se naučit ovládat směr a sílu míče, který hází a tak mít první sportovní základ do života a vyniknout například ve školce či škole při kolektivních míčových hrách.

Dětské plastové skluzavky - přednosti

Dětské plastové skluzavky splňují bezpečnostní normy
Dětské plastové skluzavky mají certifikát CE
Dětské plastové skluzavky mají stabilní konstrukci
Dětské plastové skluzavky jsou vyrobeny z kvalitního plastu

Pokud by jste hledali jiné produkty, zkuste např:

Jsou dětské plastové skluzavky bezpečné?

Zodpovědní rodiče, se zajímají o věci, které se týkají jejich dětí. Zajímají se o to, zda li hračky, které kupují, jsou absolutně nezávadné a bezpečné. Zajímat se jestli se dětem nic nemůže stát je samozřejmě velice na místě. V dnešní době kde je všechno vytvářeno pomocí chemie, dost často i pochybné, je opravdu nutné zabývat se kvalitou a nezávadností produktů, které kupuji. Naproti tomu lidé, kteří se o takovéhle věci nestarají, dosti často riskují svá zdraví či bezpečí. Kdyby se člověk, co jde do masny, nestaral o to, jakou kvalitu má šunka, kterou si právě vybral, klidně by si jí vzal bez ohledu na to, že by byla podezřele levná, podezřelé barvy a podezřele by zapáchala, mohl by si způsobit „dobré“ zdravotní potíže. Stejně tak kdyby se člověk v autobazaru nechal podobně obalamutit a koupil by si auto, aniž by se podíval pod kapotu a auto by bylo ve velice špatném stavu, tento člověk by si mohl způsobit vážné zranění ba dokonce smrt. Naštěstí se toho na plastové klouzačce nedá tolik pokazit, aby došlo k něčemu tak vážnému, ovšem v dnešní době, kdy se snaží všichni na všem ušetřit, mohou být plasty vyrobeny velice levně za velice špatného tepelného zpracování, které může vést až k tomu, že v plastu zůstanou škodlivé látky. Tyto látky asi nejsou natolik škodlivé, aby na dospělého člověka, které se jich dotýká jakkoliv zapůsobily. Ovšem dětský organismus je velice křehký a ještě nemá pořádně nevyvinutý obranný mechanismus. Menší děti navíc všechno kolem olizují a dávají do pusy. Za takových okolností už by případné škodliviny v plastu dítěti opravdu nějak uškodit mohly. 

Z toho vyplývá, že je více než potřebné a nutné kupovat kvalitní nezávadné produkty, které nikterak neohrozí zdraví a bezpečí vašeho dítěte.
Všechny dětské plastové skluzavky, které máme u nás v e-shopu, mají stabilní konstrukci a splňují veškeré bezpečnostní normy. Navíc mají certifikát CE, takže se opravdu není třeba obávat, že by se nejednalo výhradně o kvalitní dětské plastové skluzavky.