Dětský domeček do bytu

Každé malé dítě si rádo hraje. Domečky nebo takzvané bunkry vyhledávají snad opravdu všechny děti. Je to místo které je jen jejich, do kterého si mohou kdykoliv zalézt. Je to místo kde se mohou cítit útulně a bezpečně. Pokud ovšem nemáte dům se zahradou, kde by si vaše dítě mohlo nějaký domeček vytvořit, pak nezoufejte. Proto je tu dětský domeček do bytu dává dětem možnost mít vlastní domeček, který jim poskytne jistou dávku útulného a bezpečného prostoru, který děti vyhledávají. Domeček se dá použít na nejrůznější hry a dovádění a vaše děti si v něm užijí jistě spoustu legrace.


Je dětský domeček do bytu vhodný?

Pokud nemáte zahradu, kam byste domeček dali, tak nezoufejte. Náš dětský domeček do bytu je vhodný do jakéhokoliv uzavřeného prostoru, kde je alespoň trochu místa.
Dětský domeček do bytu je velice flexibilní – snadno se rozkládá, skládá a přenáší. Zejména je pak vhodný kvůli tomu, že malé děti co bydlí v panelovém domě, nemají moc možností jak být v jiném „domečku“ než je jejich pokoj. Proto tuto hezkou změnu jistě ocení.

Dětský domeček do bytu je vhodný pro dětskou seberealizaci

Dětský domeček do bytu je tvořen bílými stěnami s hromadou obrázků. Rodiče často lajnují život dětem od „a“ až do „z“. To ale není správné. Dítě s na to zvykne a v budoucnu se nebude umět rozhodovat, nebo mu to alespoň bude dělat větší potíže, než dětem, které byly v dětství vystaveny situacím, které vyžadovaly jejich rozhodnutí. Vaše dítě má možnost si „namalovat“ vlastní domeček jakými barvami jen bude chtít. Tím jsou rozvíjeny jeho rozhodovací schopnosti. Dětský domeček do bytu je ideální k tomu, aby se vaše děti mohli výborně seberealizovat a udělat si něco podle sebe.

Rozvíjet činnost mozku kreslením

Určitě už jste někdy slyšeli o tom, že kreslením lze rozvíjet činnost pravé mozkové hemisféry?
Není to jen pouhý mýtus! Dokázala to doktorka Betty Edwards už před více než 30 lety, když se do této studie pustila. Vypracovala celou metodiku kreslení pravou mozkovou hemisférou. Tato metodika poukazuje na to, že dovednost kreslit je dána každému člověku od jeho narození. Ovšem pokud se tato dovednost nějak nerozvíjí a netrénuje, člověk tuto dovednost ztrácí. Dá se ale zase získat zpět a to jednoduše – pouze zase začít kreslit. Problém je jen v tom, že kreslení a rozvíjení této schopnosti, dokážou o hodně lépe děti. Dospělí naproti tomu už nemají dostatečné vlohy na to, aby se naučili kreslit stejně rychle jako děti. To je tedy alarmující k tomu, abychom děti učili kreslit, když jsou ještě malé. Dětský domeček do bytu je ideální řešení jak toho docílit. Děti mají možnost si vybarvit opravdu velké plochy obrázků a navíc si v domečku užijí hodně legrace.

Proč koupit dětský domeček do bytu?

 

Nač kupovat dětský domeček do bytu, když jsou děti malé, tak si přeci často staví domeček z toho co je po ruce. Je to ale úplně ideální. Zde je pravdivá konstrukce toho jak to asi tak může vypadat:
Na stavění domečku doma nemám velice šťastné vzpomínky. Hned se dozvíte proč.

V mé době ještě nic jako dětský domeček do bytu neprodávali a tak jsem si musel něco vybudovat sám. Začalo to asi tím, že jsem si vzal deku, prostěradlo, nebo něco co bylo zrovna u ruky a upevnil jsem ho mezi dveře skříně. Pak jsem vzal dvě židle a prostěradlo jsem dal na ně. Tím jsem udělal střechu. Jenže byl jsem  teprve v začátcích a už mi spadla židle, jelikož nebyla dostatečně zatížená. Tak jsem utíkal do pokoje, vytáhl krabici, ve které byli tátovy knihy, přiběhl zpátky k domečku a židle knihami zatížil. Přičemž prostěradlo, které bylo upevněno mezi dveřmi skříněk, dost často ještě několikrát vypadlo a v mém dětském zápalu dát to zase zpátky tak hezky jak to bylo jsem si i občas skřípnul mé malé prstíky, které se snažili zatlačit a podržet prostěradlo do doby než ho dveře skříně správně skřípnou. Nesměl jsem však říct ani ň, jelikož jsem tuto akci dělal tajně. Nanosil jsem poté několik polštářů a dek a vše se to snažil kreativně vylepšit. Když se mi po velké snaze zdálo, že domeček konečně vypadá přijatelně, nanosil jsem si do něj pití a jídlo. Když má mamka přišla do pokoje, začala vyvádět co je to tu za nepořádek a proč to prostěradlo drtím v té skříni. Jakmile ho uvolnila, spustila se řetězová reakce a můj domeček byl v troskách a naneštěstí i v jídle. Takže nejenom že jsem vynakládal zbytečné úsilí a dost často se i poranil, ale ještě mě za to stihl krutý výprask za ty všechny prostěradla a deky umočené od limonády. Takže vidíte, že dětský domeček do bytu je přece jenom ideálnější řešení. Vašemu dítěti se nemůže při jeho rekonstrukci nic přihodit, jako to bylo v mém případě. Dětský domeček do bytu je vhodný do každé domácnosti a vaše děti si užijí spoustu legrace s jeho vybarvováním.