Dětský mobilní telefon

dětské mobilní telefony
dětský mobilní telefon modrý
dětský mobilní telefon růžový

Děti se díky telefonu cítí bezpečněji, rodiče klidněji!

Dokážete si představit Váš život bez mobilního telefonu? A co mobilní telefon a Vaše dítě? Moderní technika se stále více stává součástí našeho běžného života. Prakticky každý den jej používají téměř všichni dospělí. Není proto nic zvláštního, že mají mobilní telefony i menší děti.

Některé maminky si dnes už vůbec nedokážou představit, že před dvaceti lety chodily děti samotné a nebyly pod kontrolou mobilního telefonu. Starostliví rodiče nemohli každou půl hodinu kontrolovat, co jejich děti dělají a jestli jsou v pořádku. Dětský mobilní telefon je prostředek bezpečnosti. Pořiďte svým malým dětem mobilní telefon, díky kterému budete se svým dítětem pořád ve spojení.

Věk dětí vybavených mobilním telefonem se stále snižuje a dětí s mobilním telefonem stále přibývá. Tak jako nebylo v 90. letech dítěte, které by nemělo virtuální zvířátko tamagotchi, není už dnes skoro školáka, který by nevlastnil dětský mobilní telefon! A nejčastější důvod, proč dětem rodiče mobilní telefon pořizují? Chtějí být klidní, že je jejich potomek v pořádku…

Dětský mobilní telefon  je nedílnou součástí současného života.

Pořízení dětského mobilního telefonu je důležitým okamžikem v životě dítěte. Nejde jen o obyčejnou hračku nebo módní doplněk, po kterém dítě touží. Rodiče vnímají dětský mobilní telefon jako praktickou věc, která jim umožní mít přehled o tom, kde jejich ratolest je. Výhodou dětského mobilního telefonu je fakt, že rodič může být stále v kontaktu se svým dítětem. Má tak přehled, kde se dítě nachází. Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ může rodiče zbavit strachu z toho, že se jejich dítěti něco stane.

Mobilní telefon se stal nezbytnou součástí našeho života a často jím pro pocit bezpečí vybavujeme i děti. To, že dítěti pořídíte dětský mobilní telefon, by pro něj nemělo být samozřejmostí. Než tak učiníte, dobře zvažte, jaký typ dětského mobilního telefonu dítěti zvolíte. Důležitým kritériem při pořizování mobilního telefonu je samozřejmě vyspělost vašeho dítěte. Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ může dítě dostat za odměnu nebo jako dárek k narozeninám.

Více než polovina českých rodičů je přesvědčena, že první mobilní telefon by mělo mít jejich dítě už v 7 letech. Když pořídíte mobilní telefon dítěti, které učíte samostatnosti, nebo které chodí samo ze školy a na kroužky a vy chcete mít vše pod kontrolou, je to více než správné! Koupit dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ dceři nebo synovi při začátku školní docházky není nic špatného.

Rodiče po celém světě touží mít přehled o tom, kde se jejich dítě právě nachází.

Speciálně navržený dětský mobilní telefon s GPS „ibaby Q9G“ dokáže ohlídat Vaše dítě, kontrolovat jeho cestu do školy a upozornit Vás, když se nachází v jiném místě, než by momentálně mělo. V dnešní době je dětský mobilní telefon běžnou součástí školní brašny i těch nejmladších školáčků. Rodiče mohou nastavit dětský mobilní telefon tak, aby je v určitý čas informoval, kde se dítě právě v daném okamžiku nachází. Největší výhodou pořízení dětského mobilního telefonu je tedy fakt, že budete mít přehled, kde se dítě pohybuje, můžete mu zavolat a být klidní, že je v pořádku.

V dnešní době je pro děti vlastnictví mobilního telefonu také věcí prestiže mezi jeho vrstevníky ve škole. Nemít mobilní telefon pak pro děti znamená být "out". Mnozí předškoláci už dnes mají své vlastní notebooky, tablety a dětský mobilní telefon je pro ně už téměř nezbytností. Děti jsou v současné době často mnohem pokročilejší uživatelé mobilních technologií než jejich rodiče. Je pravděpodobné, že na vás dítě bude od určitého věku vyvíjet nátlak, že mobilní telefon nezbytně potřebuje.

Dětský mobilní telefon s gps „ibaby Q9G“ slouží jako most mezi rodiči a dětmi.

Máte doma prvňáčka? Je možné, že po vás brzy bude chtít svůj vlastní mobilní telefon. Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ bychom měli dětem pořídit zhruba na začátku jeho školní docházky. Pokud vaše ratolest navštěvuje první stupeň základní školy, mělo by mobilní telefon pro děti vlastnit.

Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ má integrovaný GPS modul, který umožňuje sledovat telefon v reálném čase. Lehce se dá sledovat příchod a odchod ze školy či jiných, pro rodiče důležitých bezpečnostních míst. Pohyb telefonu lze sledovat na internetových stránkách (mapách), prostřednictvím chytrého telefonu či počítače. Díky dětskému bezpečnostnímu dětskému mobilnímu telefonu „ibaby Q9G“ s výkonným GPS zařízením budete mít nad svými dětmi kontrolu.

Dětský mobilní telefon mají dnes již téměř všichni školáci.

Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ se snadným ovládáním a minimem funkcí je pro malé děti ideální. Poslouží výborně především žáčkům v prvních třídách základní školy, kteří při nástupu do školy často ani neumějí číst. Funkce školního režimu, zajistí zamknutí telefonu proti hrám, volání a psaní SMS během vyučování podle školního rozvrhu hodin. V dětském mobilním telefonu „ibaby Q9G“ se na určený čas zablokují některé funkce, takže neruší ve vyučování a může se soustředit na školu. To vše nastavuje pouze rodič. Změny lze nastavovat na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu.

Mezi hlavní funkce dětského mobilního telefonu „ibaby Q9G“ patří možnost předdefinovat čísla, na které mohou děti volat, nebo naopak z nich přijímat hovory či SMS zprávy. Dítě tak naprosto chráněno před nežádoucím obtěžováním z cizích čísel. Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ má dvě tlačítka vyhrazená pro volání rodičům - měsíc (táta) a sluníčko (máma). Díky nim se může dítě i v případě rozrušení rychle dovolat. Má také tlačítko SOS, při jehož stisknutí telefon automaticky volá na 4 předdefinovaná čísla a těm, kterým se nedovolá, zasílá SMS zprávu o nouzovém volání.

Dětský mobilní telefon – přednosti:

  • s dětským mobilním telefonem se dítěti otevírá širší svět
  • umožní rodičům dokonalý dohled a kontrolu nad dítětem
  • v případě potřeby umožní snadnou a rychlou komunikaci s dítětem
  • finanční otázka - dítě si postupně uvědomuje, kolik peněz utratí
  • umožňuje snáze vydržet dítěti čekání (např. u lékaře) díky hraní her
  • umožňuje poslouchání hudby

 

Dětský mobilní telefon s gps „ibaby Q9G“ má velmi nízké elektromagnetické vyzařování  (SAR=0.324 W/kg), což je množství energie absorbované do těla osoby, vystavené radiofrekvenčním polím. Je 300 x menší, než je prokázána škodlivost na lidský organismus. Patří tak k nejbezpečnějším telefonům na trhu.

Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ má kromě výjimečných funkcí také možnost přehrávat MP3 a obrázky s kapacitou karty až 4GB. Samozřejmostí je budík, stopky, hry, možnost nastavení tapet, vyzvánění atd.

Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ je připraven na všechny alternativy!