Jaký mobil pro dítě?

jaký mobil pro dítě - ibaby Q9G
jaký mobil pro dítě - 9 funkcí
jaký mobil pro dítě - UNICEF

Vyberte pro své dítě ten správný!

Počet velmi mladých uživatelů mobilních telefonů roste a mít možnost být v kontaktu se svým dítětem je pro mnoho rodičů velmi důležité. Hodně školou povinných dětí si už v nižších ročnících přeje vlastní mobil. Ani ne proto, aby mohly telefonovat, ale by byly "in" a působily o něco více dospěle nebo jen tak pro zábavu. Měli byste se tedy připravit na to, že jednoho dne za Vámi přijde potomek s otázkou, kdy bude mít svůj první mobil. Jste tedy už rozhodnuti dát své ratolesti mobilní telefon, a nevíte, který jaký mobil pro dítě zvolit, aby vaše dítě bylo mile překvapeno?

Děti většinou se zvládnutím mobilů nemají problém. Ale i tak se snažte vybírat jim mezi přístroji ty jednodušší, nakonec díky tomu i ušetříte. Vybavit svou ratolest běžným mobilním telefonem s sebou nese většinou určitá rizika. Stejně jako starší lidé, ani malé děti nejsou zvyklé na složité menu běžných mobilů, a tak ani nejjednodušší mobilní telefon nemusí být schopné ovládat. Jaký mobil pro dítě na prvním stupni základní školy je ten správný?

Pořízení mobilního telefonu je důležitým okamžikem v životě dítěte. Dětem nepořizujeme mobil kvůli tomu, aby se vychloubalo před spolužáky, ale zejména pro jeho bezpečnost a klid nás - rodičů. Ale jaký mobil pro dítě tedy pořídit? Model telefonu bychom měli vybírat, podle toho, co bezpečnostní mobil pro děti nabízí, nikoli podle požadavků našich dětí. Koupit mobil dceři nebo synovi jen proto, že mu chybí stejná »dekorace« jako mají rodiče, je špatné. Správné je, když pořídíte mobil dítěti, které učíte samostatnosti, nebo tomu, které chodí samo ze školy a na kroužky a vy to chcete mít pod kontrolou.

Mobilní telefon má už skoro každý, včetně dětí.

Mít svůj vlastní mobilní telefon chtějí stále menší děti. Kolikrát se jedná o děti, které ještě nechodí ani do první třídy základní školy. Vybrat tu správnou funkci v telefonu a zavolat svým nejbližším může být pro pětiletého předškoláka neřešitelným úkolem. Jaký mobil pro dítě vybrat, tak aby ho bylo schopno ovládat, není jednoduché. Každé dítě je jiné, jinak vyspělé a jinak vychovávané. Důležitým kritériem při pořizování mobilního telefonu je samozřejmě vyspělost dítěte. Dítě by mělo dostat svůj první mobil až tehdy, když ho bude opravdu potřebovat – na komunikaci se svými rodiči, případně na domluvu se svými kamarády.

Mobil se stal nezbytnou součástí našeho života a pro pocit bezpečí jím často vybavujeme i naše děti. Mobil plní hlavně funkci spojky mezi dítětem a rodiči. Proto je zcela jistě důležité, aby dítě mobilním telefonem disponovalo. Jaký typ mobilu je ale pro malého školáka vhodný? Žákům nižších tříd postačí telefon, který je především jednoduchý na ovládání a je cenově dostupný. Nemá proto význam pro malé dítě kupovat telefon, který by při svých hrách poničilo, rozbilo nebo ztratilo. To, že dítěti pořídíte dětský mobilní telefon, by pro něj nemělo být samozřejmostí. Než tak učiníte, dobře zvažte, jaký typ mobilního telefonu dítěti pořídíte.

Mobilní telefon se stal nedílnou součástí „vybavení“ školáků.

Je pochopitelné, že rodiče mají o potomka strach, a tak je dobré vědět, že se můžete spolehnout se na to, že když vytočíte číslo, ozve se na druhém konci Elinka nebo Patrik a řekne Vám, že je v pořádku. Pokud se Váš prvňáček bude pohybovat mimo domov, měl by mít svůj dětský mobilní telefon. Poradíme Vám, jaký mobil pro dítě pořídit!

Díky mobilnímu telefonu „ibaby Q9G“ se bude Vaše dítě cítit bezpečněji!

Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ může rodiče zbavit strachu z toho, že se jejich dítěti cestou do školy nebo na kroužky něco stane. Zvažujete-li, zda pořizovat i malým dětem mobilní telefon, tak v dnešní době převažují pozitiva nad negativy. Výhodou dětského mobilního telefonu „ibaby Q9G“ je fakt, že rodič může být v kontaktu se svým dítětem podle potřeby. Není na škodu mít dítě více pod kontrolou a vědět, kde se nachází (díky možnosti zjištění polohy SIM karty si lze místo pohybu dítěte ověřovat i bez jeho součinnosti).

Jaký mobil pro dítě je „ibaby Q9G“? Jedná se o bezpečnostní mobilní telefon navržený speciálně pro děti, který dokáže ohlídat Vaše dítě, kontrolovat jeho cestu do školy, upozornit Vás, když se nachází v jiném místě, než by momentálně mělo. Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ mohou rodiče nastavit tak, aby je v určitý čas informoval, kde se dítě právě v daném okamžiku nachází. Budete mít přehled, můžete dítěti kdykoliv zavolat a být klidní, že je v pořádku.

Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ má integrovaný GPS modul, který umožňuje sledovat telefon v reálném čase. Pohyb telefonu lze sledovat na internetových stránkách (mapách), prostřednictvím chytrého telefonu či počítače. Díky dětskému bezpečnostnímu dětskému mobilnímu telefonu „ibaby Q9G“ budete mít nad svými dětmi kontrolu!

Funkce mobilního telefonu pro děti „ibaby Q9G“:

  • GPS sledování dítěte v reálném čase
  • dvě oblíbená tlačítka: táta-máma + možnost přednastavit až 50 čísel
  • vzdálené monitorování zvuku - zasláním SMS se aktivuje odposlech zvuku v okolí telefonu dítěte
  • blokace cizích volání a SMS
  • časový limit volání - můžete nastavit maximální čas jednoho volání dítěte
  • zakázáno ve škole - můžete nastavit vypnutí všech funkcí během vyučování (vyjma SOS a času)
  • tlačítko SOS - telefon automaticky volá na 4 předdefinovaná čísla a těm, kterým se nedovolá, zasílá SMS zprávu o nouzovém volání
  • dítě nemůže vypnout telefon bez hesla
  • vzdálené probuzení a uspání telefonu odesláním SMS

Jaký mobil pro dítě zvolit? Dětský bezpečnostní mobilní telefon „ibaby Q9G“!

Dětský mobil „ibaby Q9G“ se snadným ovládáním a minimem funkcí je pro malé děti ideální. Poslouží výborně především žáčkům v prvních třídách základní školy. Funkce školního režimu, zajistí zamknutí telefonu proti hrám, volání a psaní SMS během vyučování podle školního rozvrhu hodin. Mezi hlavní funkce dětského mobilu „ibaby Q9G“ patří možnost předdefinovat čísla, na které mohou děti volat, nebo naopak z nich přijímat hovory či SMS zprávy. Dítě je tak naprosto chráněno před nežádoucím obtěžováním z cizích čísel.

Mobilní telefon pro děti „ibaby Q9G“ má velmi nízké elektromagnetické vyzařování  (SAR=0.324 W/kg), což je množství energie absorbované do těla osoby, vystavené radiofrekvenčním polím. Je 300 x menší, než je prokázána škodlivost na lidský organismus. Patří tak k nejbezpečnějším telefonům na trhu.

Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ má kromě výjimečných funkcí také možnost přehrávat MP3 a obrázky s kapacitou karty až 4GB. Samozřejmostí je budík, stopky, hry, možnost nastavení tapet, vyzvánění atd. Momentálně jsou k dispozici dvě barevná provedení - modrá, růžová.

Telefon pro děti - „ibaby Q9G“- jistota pro rodiče!