Mobilní telefony pro dívky

Mobilní telefony pro dívky - růžový
Mobilní telefony pro dívky - 9 funkcí
Mobilní telefony pro dívky - UNICEF

Děti si rády hrají na dospělé, proto by také měly mít svůj mobilní telefon!

Myslíte si, že je vaše dítě na klasický mobilní telefon ještě příliš malé? Nebuďte pozadu a naučte svou dceru nebo syna pracovat s moderními technologiemi nenáročnou formou. Díky dětským mobilním telefonům podniknou první krůčky do světa mobilních technologií, bez nichž se v moderní společnosti neobejdou. Moderní dětské mobilní telefony pro dívky i chlapce jsou vytvořeny speciálně pro děti a jejich rodiče!

Vybavit svou ratolest běžným mobilním telefonem s sebou nese většinou určitá rizika. Snažte se vybírat dětem mezi přístroji ty, které jsou určeny speciálně pro děti na prvním stupni základní školy. Nakonec díky tomu i ušetříte. Malé dívky i chlapci většinou se zvládnutím dětských mobilních telefonů nemají problém. Na složité menu běžných mobilů malé děti nejsou zvyklé, a tak ani nejjednodušší mobilní telefon nemusí být schopné ovládat. Jaké mobilní telefony pro dívky a chlapce na prvním stupni základní školy jsou tedy ty správné?

Vybrat tu správnou funkci v telefonu a zavolat svým nejbližším může být pro šestiletého školáka neřešitelným úkolem. Vybrat mobilní telefony pro dívky nebo pro chlapce tak, aby ho byly schopny je samostatně ovládat, není jednoduché. Důležitým kritériem při pořizování mobilního telefonu je samozřejmě vyspělost dívky nebo chlapce. Každé dítě je jiné, jinak vyspělé a jinak vychovávané. Mít svůj vlastní mobilní telefon chtějí stále menší děti. Pořiďte svojí dceři či synovi dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“, který jim umožní jen to, co sami dovolíte a budete s nimi pořád ve spojení!

Rodiče si dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ nemohou vynachválit!

Pokud se rozhodnete mobilní telefon svým dětem pořídit, měli byste si dobře promyslet, jaký telefon by byl pro ten vhodný. Odlišné nároky budou na mobilní telefony pro dívky a jiné pro kluky. Děti zpočátku používají mobilní telefon hlavně pro kontakt se svými s rodiči, případně kamarády. S přibývajícím věkem začnou využívat i případné další nabízené možnosti (internet, přehrávač hudby atd.). Snažit se zamezit dětem v přístupu k moderním technologiím by bylo chybou, neboť by je to omezilo v budoucím životě. Čím dříve se děti naučí s mobilními telefony pracovat, tím lépe budou připraveny na budoucí povolání.

Je dobré pořídit dítětem mobilní telefon „ibaby Q9G“ pokud chodí samy ze školy, navštěvují různé zájmové kroužky a navíc se občas třeba zastaví u kamarádů. Nebudete muset mít zbytečné obavy a nebudete nervózní, když Vaše dcera nebo syn nedorazí domů v domluvenou hodinu. Určitě se Vám uleví, když budete mít dokonalý přehled o tom, kde se Vaše ratolesti právě pohybují. Mobilní telefon pro dívky i chlapce „ibaby Q9G“ Vás zbaví zbytečných starostí!

Funkce mobilního telefonu pro dívky a chlapce „ibaby Q9G“:

 • dvě základní tlačítka: táta-máma + možnost přednastavit až 50 čísel
 • blokace příjmu, volání a SMS z cizích čísel
 • GPS monitorování dítěte v reálném čase
 • funkce zakázané ve škole - možnost vypnutí určitých funkcí během vyučování (vyjma SOS a času)
 • vzdálený monitoring zvuku - zasláním SMS se aktivuje odposlech zvuku v okolí telefonu dítěte
 • tlačítko SOS - telefon automaticky volá na 4 předdefinovaná čísla a těm, kterým se nedovolá, zasílá SMS zprávu o nouzovém volání
 • časový limit volání - můžete nastavit maximální čas jednoho volání dítěte
 • dítě nemůže vypnout telefon bez hesla
 • možnost vzdáleného probuzení a uspání telefonu odesláním SMS

Bezpečnostní mobilní telefon „ibaby Q9G“ je navržený speciálně pro malé dívky a chlapce, který dokáže kontrolovat cestu do školy a upozornit Vás, když se děti nachází v jiném místě, než by momentálně měly. Dětský mobilní telefon „ibaby Q9G“ mohou rodiče nastavit tak, aby je v určitý čas informoval, kde se jejich dcerka či synek právě v daném okamžiku nachází. Díky integrovanému GPS modulu budete mít umožněno sledovat telefon Vašeho dítěte v reálném čase. Pohyb telefonu lze sledovat na internetových stránkách (mapách), prostřednictvím chytrého telefonu či počítače. Budete mít přehled, dítěti můžete kdykoliv zavolat a můžete zůstat klidní, že je v pořádku.

Mobilní telefon pro dívky a chlapce „ibaby Q9G“ Vám umožní mít stále aktuální informace!

Mezi důležité funkce mobilního telefonu pro dívky i kluky „ibaby Q9G“ je možnost předdefinování čísel, na které mohou děti volat, nebo z nich hovory či SMS zprávy přijímat. Jsou tak chráněny před nežádoucím obtěžováním. Moderní mobilní telefon pro dívky a kluky „ibaby Q9G“ má dvě hlavní tlačítka vyhrazená pro volání rodičům - měsíc (táta) a sluníčko (máma). V případě rozrušení nemusí vyťukávat číslo a mohou se rychle dovolat. Tento bezpečností telefon má také tlačítko SOS, při jehož stisknutí telefon automaticky volá na 4 předdefinovaná čísla a v případě, že se nedovolá, posílá SMS zprávu o nouzovém volání.

Mobilní telefon pro dívky a kluky „ibaby Q9G“ je vybaven specifickými funkcemi, které rodičům umožní vzdálené ovládání, nastavovaní a sledování. Je jednoduše ovladatelný, velikostí přizpůsobený pro děti 1. stupně základní školy. Mobilní telefon „ibaby Q9G“ lze nastavit podle školního rozvrhu hodin. V určeném čase se v telefonu zablokují určité funkce, takže děti nevyrušují při vyučování a mohou se soustředit na výuku. Tuto a další funkce může rodič v reálném čase nastavit k tomu určenými SMS příkazy ze svého telefonu. Mobilní telefon pro dívky a kluky „ibaby Q9G“ je koncipován tak, aby rodičům co nejvíce usnadnil snadno monitorovat své děti a tím tak zabezpečil jejich maximální bezpečí. Je připraven na všechny alternativy.

Mobilní telefon pro dívky a kluky – přednosti:

 • děti mají pocit jistoty a bezpečí. Vědí, že se když se dostanou do problémů, můžou se pomocí mobilu obrátit na rodiče
 • děti můžete průběžně kontrolovat nebo s nimi v případě potřeby rychle navážete kontakt,
 • s mobilním telefonem se dětem otevírá širší svět a vylepšuje jejich společenský život
 • finanční otázka – děti se postupně naučí vycházet s přiděleným finančním limitem po určité časové období. Postupně si uvědomují, kolik peněz utratí.
 • prostřednictvím mobilu mohou děti navazovat nová přátelství

Také bychom měli svým dětem vysvětlit, že jim nekupujeme mobilní telefon kvůli tomu, aby se před spolužáky vytahovaly, ale pro jejich bezpečnost a náš klid! Pokud se rozhodnete mobilní telefon pro dívky nebo kluky pořídit, nechte svým jim prostor, aby si vybraly barevné provedení a doplňky (např. pouzdro nebo šňůrku). Je to přeci jen jejich telefon!

Mobilní telefon pro dívky a kluky „ibaby Q9G“ znamená bezpečí pro děti a klid pro rodiče!