Mobily vhodné pro děti

mobily vhodné pro děti 1
mobily vhodné pro děti - 9 funkcí
mobily vhodné pro děti - UNICEF

Máte doma prvňáčka? Brzy bude potřebovat vlastní mobil!

Kdy pořídit dítěti mobil? Děti přicházejí poprvé do styku mobilními zařízeními ve stále nižším věku. Jedná se o logický vývoj, který reaguje na zapojení moderních technologií do lidského života. Snažit se zamezit dětem v přístupu k nim by bylo chybou, neboť by je to omezilo v budoucím životě. Čím dříve se děti naučí s mobily pracovat, tím lépe budou připraveny na budoucí povolání.

Věková hranice pro pořízení mobilního telefonu neexistuje a je to opravdu na rozhodnutí rodičů. Mobilní telefon má dnes stále více dětí a také jej vyžadují stále mladší děti. Kromě penálu, svačiny, sešitů a dalších školních potřeb se stávají čím dál častější součástí výbavy školáků i mobily vhodné pro děti. U každého dítěte je pořízení mobilu vhodného pro děti individuální. Vždy záleží na mnoha faktorech a to například, v jakém prostředí se dítě pohybuje, zda si už alespoň částečně uvědomuje hodnotu peněz atd.

Pokud děti chodí samy ze školy, navštěvují různé zájmové kroužky a navíc se občas třeba zastaví u kamarádů, je dobré dítěti mobil vhodný pro děti pořídit. I pro náš klid! Nejeden rodič je nervózní, když jeho dítě musí jít samo do školy a ze školy. Určitě se Vám uleví, když budete mít dokonalý přehled o tom, kde se Vaše dítě právě pohybuje. Nebudete muset mít zbytečné obavy, když nedorazí domů v domluvenou hodinu.

 

 

Mobil vhodný pro děti je výborným komunikačním nástrojem!

Mobily vhodné pro děti se staly v poslední době odmyslitelnou součástí každodenního života rodin s malými dětmi. Než ale dítěti svěříte do ruky jeho první mobilní telefon „ibaby Q9G“, měli byste dítě nejdříve seznámit se základním používáním mobilu vhodného pro děti. Děti by měly vědět, že mobily vhodné pro děti budou ze začátku používat pouze pro komunikaci s rodinnými příslušníky, případně s nejlepšími kamarády ze školy. V prvních krůčcích ovládání mobilu byste měli dětem pomoci.

Mobily vhodné pro děti je dobré chápat nejen jako dorozumívací zařízení pro kontrolu dětí, ale i jako faktor, který určuje i sociální postavení dítěte v kolektivu. Vlastnictví mobilu často rozhoduje také o tom, zda Vaše dítě bude, či nebude „out“. Rodiče často mobil vhodný pro děti svým ratolestem dopřejí, aby se mezi vrstevníky necítily jako outsideři. Kromě toho, mají rodiče lepší pocit, když můžou díky mobilu dítě zastihnout kdekoliv nebo když ono samo může navázat kontakt s rodinou, kdykoliv je to potřeba.

Mobily vhodné pro děti dnes už nejsou výsadou jen dětí bohatých rodičů. Pořiďte i svým dětem mobilní telefon „ibaby Q9G“, který jim umožní jen to, co sami dovolíte a navíc s nimi budete pořád ve spojení! Mobil bychom měli dětem pořídit zhruba od začátku školní docházky. Výhodou mobilního telefonu je fakt, že rodič může být stále v kontaktu se svým dítětem. Díky dětskému bezpečnostnímu mobilnímu telefonu „ibaby Q9G“ s výkonným GPS zařízením budete mít nad dětmi kontrolu.

V dnešní době jsou mobily vhodné pro děti běžnou součástí školní brašny i těch nejmladších žáků!

V okamžiku, kdy děti začnou samostatně navštěvovat různé kroužky a chodit samy ze školy, jsou mobily vhodné pro děti nutností. Děti, chodí ze školy samy a jejich rodiče přicházejí domů až večer. V takovýchto situacích poslouží mobil rodičům k tomu, aby svoje malé dítě mohli zkontrolovat. Jestli udělalo si domácí úkoly, snědlo připravené jídlo, případně jestli se netoulá venku, když už mělo být dávno doma. Je proto stále důležitější, aby dítě mobilem disponovalo. Pokud chcete mít přehled o tom, co Vaše děti dělají a zároveň mít možnost kdykoliv je kontaktovat, jsou tu pro vás mobily vhodné pro děti „ibaby Q9G“.

Mobily vhodné pro děti – přednosti:

  • můžete dítě průběžně kontrolovat nebo s ním navážete kontakt, pokud je to potřeba
  • s mobilem se dítěti otevírá širší svět a vylepšuje jejich společenský život
  • děti mají pocit jistoty a bezpečí. Vědí, že se můžou pomocí mobilu obrátit na rodiče, když se dostanou do problémů.
  • finanční otázka – dítě se naučí vycházet s přiděleným finančním limitem a postupně si uvědomuje, kolik peněz utratí
  • prostřednictvím mobilu mohou děti navazovat nová přátelství

Mobily vhodné pro děti se stávají nedílnou součástí vybavení školáků.

Jako rodičové bychom si měli uvědomit, že dětem nekupujeme mobil kvůli tomu, aby se před spolužáky vytahovaly, ale pro jejich bezpečnost a náš klid. Podle toho bychom měli vybírat model telefonu, nikoli podle požadavků našich dětí, které jsou ovlivněné svým okolím. Pokud se rozhodnete mobily hodné pro děti pořídit, nechte dětem prostor, aby si vybraly barevné provedení a doplňky (např. pouzdro nebo šňůrku). Je to přece jejich telefon!

Pokud se rozhodnete mobil dítěti pořídit, měli byste si dopředu promyslet, jaký telefon by byl pro Vaše dítě vhodný. Mobily vhodné pro děti Vám umožní mít přehled o tom, co vaše dítě dělá. Budete dítě moct kdykoliv kontaktovat či dítě může kontaktovat vás. Bezpečnostní mobilní telefon pro děti „ibaby Q9G“ s výkonným GPS zařízením je novinkou na našem trhu! Dá se přirovnat k telefonům pro seniory ovšem je barevnější a s některými specifickými funkcemi.

Mobily vhodné pro děti jsou vybaveny specifickými funkcemi, které rodičům umožní vzdálené ovládání, nastavovaní a sledování. Mobilní telefon „ibaby Q9G“ je jednoduše ovladatelný, velikostí přizpůsobený pro děti 1. stupně základní školy. Je koncipován tak, aby rodičům co nejvíce usnadnil snadno monitorovat své děti a tím tak zabezpečil jejich maximální bezpečí. Je připraven na všechny alternativy.

Mobily vhodné pro děti znamenají klid pro rodiče a bezpečí pro děti!

Mezi hlavní funkce mobilního telefonu „ibaby Q9G“ patří možnost předdefinování čísel, na které mohou děti volat, nebo z nich hovory či SMS zprávy přijímat. Dítě je tak ochráněno před nežádoucím obtěžováním. Mobilní telefon „ibaby Q9G“ má dvě tlačítka vyhrazená pro volání rodičům - měsíc (táta) a sluníčko (máma). Díky nim se může dítě i v případě rozrušení rychle dovolat. Má také tlačítko SOS, při jehož stisknutí telefon automaticky volá na 4 předdefinovaná čísla a těm, kterým se nedovolá, zasílá SMS zprávu o nouzovém volání.

Mobily vhodné pro děti „ibaby Q9G“ mohou rodiče nastavit tak, aby je v určitém čase informovaly, kde se děti právě v daném okamžiku nacházejí. Součástí mobilního telefonu „ibaby Q9G“ je integrovaný GPS modul, který umožňuje sledovat telefon v reálném čase. Pohyb telefonu lze sledovat na internetových stránkách (mapách), prostřednictvím chytrého telefonu či počítače. Mobilní telefon „ibaby Q9G“ lze nastavit podle školního rozvrhu hodin. Na určený čas se v telefonu zablokují určité funkce, takže děti nevyrušují při vyučování a mohou se soustředit na školu. Tuto a další funkce může rodič v reálném čase nastavit k tomu určenými SMS příkazy ze svého telefonu.

Rodiče si mobily vhodné pro děti „ibaby Q9G“ nemohou vynachválit!