Univerzální solární nabíječky

Stalo se Vám někdy, že jste potřebovali použít Váš mobilní přístroj a neměli jste dostatek baterie ?

Univerzální solární nabíječky jsou ideálním doplňkem pro Vaše cesty ať už jste kdekoliv.

Solární nabíječka je vhodná na outdoorové výlety všeho typu. Je možné zavěsit je na batoh a vyrazit. Součásti každé solární nabíječky je kvalitní karabinka z odlehčeného nerezového materiálu, kterou lze velmi snadno univerzální solární nabíječku zavěsit a vyrazit.

Solární nabíječky do každého počasí. Jelikož je dnes normální vyrazit na výlet za jakéhokoliv počasí a k dostání je dnes vybavení a oblečení abyjste se cítili dobře za každých okolností, je i naše univerzální solární nabíječka přizpůsobena všem těmto podmínkám. Solární nabíječka je voděodolná, proto není potřeba dělat si starosti pokud Vás na cestách přepadne deštivé počasí. Univerzální solární nabíječku nemusíte chránit ani před prachem či otřesy, jelikož je nabíječka vyrobena tak, že je odolná i vůči prachu.

Univerzální solární nabíječka pro každou činnost. Výrobce nabíječek SMART si je plně vědom, že při Vašich výletech se nebute chtít starat o bezpečí nějakých přístrojů, je tato solární nabíječka vyrobena tak, aby byla velmi odolná proti pádu a silným otřesům. Nabíječka SMART bude Vaším společníkem na castách o kterém nebudete ani vědět až do doby, kdy jí budete potřebovat. Potom se Vám univerzální solární nabíječka SMART stane velmi užitečným a cenným pomocníkem.

Na co všechno se dá univerzální solární nabíječka použít ?

Solární nabíječka je vhodná pro nabíjení širokého spektra přístrojů, od mobilních telefonů po tablety, fotoaparáty, hrací konzole aj. Při použití solární nabíječky na mobil je možné nabíjet až dva přístroje najednou. Je pouze na Vás, zda zvolíte nabíjení dvou mobilních telefonů, nebo dvou různých zařízení. Solární nabíječka může Váš přístroj pouze nabít po dobu kdy přístroj nebudete používat, nebo je možné po zapojení nabíječky používat přístroj ihned. Solární nabíječka má jako součást balení propojovací kabel s koncovkami USB a mikro USB. V případě že bude přístroj využit jako solární nabíječka na mobil s jinou koncovkou než mikro USB používejte Váš kabel dodaný k mobilnímu telefonu.

 

Jak se dá solární nabíječka dobíjet ?

Solární nabíječka se nabíjí pomocí dopadu denního světla. Fotovoltaické články se skládaji z fotodiod, které přeměňují dopadající světlo na elektrické napětí. Elektrické napětí je přímo závislé na intenzitě dopadajícího světla, což znamená, že při dopadu přímého slunečního záření se baterie dobijí rychleji nežli při slabším denním světle. V případě, že se nechcete spoléhat pouze na dobíjení pomocí solárního panelu, lze solární nabíječku dobíjet přímo ze sítě. Solární nabíječka je vybavena LED diody, které segnalizují stupeň nabití solární nabíječky.

USB nabíječka je nepostradatelný pomocník na Vašich cestách !