Oclean W10 Ústní Sprcha*

Exkluzivní
  • Frekvence až 1400 pulzů za minutu
  • 200ml odnímatelná nádržka/nádržka na vodu
  • 5 charakteristických režimů používání
  • 4 vysoce výkonné trysky
  • Výdrž baterie až 30 dní
  • 15s Quad Pacer & Chytrý Časovač
  • IPX7 voděodolný
  • Exkluzivní cena pro přihlášené uživatele

Zvolte si variantu:

Cena od 999,00 Kč 1 399,00 Kč

Oclean W10 Ústní Sprcha

Osvěžte svůj úsměv

Ústní hygiena hraje klíčovou roli v našem celkovém zdraví. Zubní kartáček je nezbytnou součástí péče o chrup, ale nedokáže se dostat do všech zákoutí a mezizubních prostor. Zde přichází na řadu ústní sprcha Oclean W10, která Vám pomůže dosáhnout dokonalé čistoty a svěžího dechu.

5 režimů používání

Intenzivní režim-pro intenzivní a hloubkové čištění

Standardní režim-pro každodenní čištění

Jemný režim-pro citlivé dásně

Pulzující režim-pro masáž dásní

Vlastní režim-zvolte si přesně takovou intenzitu, jakou chcete

Hlavní vychytávky

Oclean W10 se pyšní odnímatelnou průhlednou 200ml nádobou na vodu. Vy tak vždy uvidíte, kolik vody v nádobě zbývá a přebytečnou vodu můžete kdykoli vylít. Další vychytávkou je výkonná tryska vytvářející silný proud vody, který efektivně odstraňuje zubní plak a zbytky jídla. Tryska je otočná o 360°, takže se snadno dostanete do všech zákoutí úst. Oclean W10 je také ideální na cesty. Díky přenosnému popruhu ji snadno vezmete kamkoli s sebou. Na balení se také nebraly kompromisy. Součástí balení jsou i různé typy trysek, které uspokojí individuální potřeby. Standardní tryska je určena pro běžné čištění. Jemná tryska je ideální pro citlivé zuby a dásně. Ortodontická tryska je navržena pro osoby s rovnátky. Tryska pro čištění jazyka zajistí svěží dech.

Připraveno na čištění jedním kliknutím

Zapomeňte na složité nastavování a zdlouhavé přípravy. Oclean W10 se pyšní intuitivním designem. Stačí do ústní sprchy nalít vodu, zaklapnout ji a je připravena k použití. Průhledná nádoba Vám umožňuje sledovat zbývající množství vody.

Přizpůsobte si ústní sprchu podle sebe

Ústní sprcha Oclean W10 Vám otevírá dveře k dokonalé ústní hygieně. Ať už máte citlivé zuby, nosíte rovnátka, nebo jen chcete dosáhnout svěžího dechu, Oclean W10 se Vám přizpůsobí. V balení totiž nabízí hned několik typů trysek. Navíc výměna trysek je snadná a intuitivní. Stačí stisknout tlačítko na rukojeti ústní sprchy a trysku vytáhnout. Novou trysku nasadíte zacvaknutím opětovným stisknutím tlačítka a zacvaknutím.

standardní tryska-pro běžné čištění

jemná tryska-pro citlivé zuby a dásně

ortodontická tryska-speciálně navržena pro osoby s rovnátky

tryska pro čištění jazyka-odstraňuje bakterie a povlak z jazyka

Výkonné trysky

Trysky Oclean W10 pracují s impozantní frekvencí 1400 pulzů za minutu. Vytváří tak silný a zároveň jemný proud vody, který s chirurgickou přesností odstraňuje zubní plak a zbytky jídla i z těžko dostupných mezizubních prostor. Inovativní technologie mikrobublinek obohacuje vodu o mikroskopické bublinky, které znásobí čisticí efekt. Bublinky pronikají do hloubky zubních lůžek a dásňového okraje, kde efektivně bojují proti bakteriím a plaku.

Dlouhá výdrž baterie

Oclean W10 se pyšní vysoce kvalitní baterií, která vydrží na jedno nabití až 30 dní. To znamená, že si budete moci užívat komfortní a efektivní čištění bez nutnosti každodenního nabíjení. Nabíjení ústní sprchy Oclean W10 je snadné a pohodlné. Probíhá pomocí moderního konektoru USB-C, který je kompatibilní s většinou nabíječek na mobilní telefony.

30 dní

Obsah balení

1x ústní sprcha

4x tryska

1x nabíjecí kabel

1x uživatelská příručka

Prezentační video

Jak se používá Oclean W10 Ústní Sprcha?


Související produkty

Oclean X10

Chytrý kartáček s dotykovou obrazovkou Doplňkový režim čištění a zpětná vazba emodži Okamžitý výsledek inteligentního čištění na obrazovce Motor Maglev dokáže až 80 000 pohybů/min 5 režimů čištění Přizpůsobení plánu čištění Štětiny Dupont Diamond & W Shape Výdrž baterie až 60 dní IPX7 Vodotěsný

Cena od 1 430,00 Kč 1 499,00 Kč

Oclean X Pro Elite

Chytrý kartáček s obrazovkou a možností připojení k mobilní aplikaci Ultra-tichá technologie (<45dB) Okamžitý výsledek inteligentního čištění na obrazovce Motor Maglev až 84 000 pohybů/min 4 režimy a 32 intenzit profesionálního čištění Aplikace pro přizpůsobení plánu čištění Štětiny ve tvaru diamantu pro účinné čištění Výdrž baterie až 35 dní IPX7 vodotěsný

Cena od 1 650,00 Kč

Oclean Standard Clean P2S6 White 2 ks

kompatibilní se všemi kartáčky Oclean  (Oclean X Pro Elite, Oclean XS, Oclean X10, Oclean X Pro, Oclean Voyage, Oclean Flow atd.)  kvalitní zpracování bezpečné čištění hlavice se doporučují měnit každé 3 měsíce sada obsahuje dvě hlavice barva hlavice-bílá Skladem-pomocí PPL do tří dnů u Vás

249,00 Kč