Philips Sonicare 3100 HX3671/13

  • Chytrý sonický zubní kartáček
  • Velice šetrný k dásním
  • Tlakový senzor
  • Tenký a ergonomický design
  • 3x lepší odstranění zubního plaku
  • Chytrý dvou minutový časovač
  • Upozorní na potřebu výměny hlavice
  • Výdrž baterie až 14 dní
  • Doprava od 64 Kč
1 169,00 Kč
Dostupné do 3 dnů

Philips Sonicare 3100

Pocit opravdu čistých zubů

Kartáček používá unikátní sonickou technologii, která Vám přináší až 3x lepší odstranění zubního plaku než manuální kartáček. Kartáček disponuje zabudovaným tlakovým senzorem, který chrání Vaše zuby a dásně. Ergonomický design Vám zase umožní kartáček pohodlně držet a používat.

Příjemné a precizní čištění

Ve vnitru kartáčku se skrývá vysoce výkonný motor, který dokáže vyvinout až neuvěřitelných 31 000 pohybů za minutu. Za pouhé 2 minuty získáte stejný účinek jako po dvou měsíčním čištění manuálním kartáčkem. Speciální jemná vlákna Vám zase zajistí vysoké pohodlí. Kartáček tedy kombinuje velmi výkonný motor s jemnými štětinami, abyste si každé čištění užili na maximum.

Chrání Vaše dásně

Už žádné podrážděné dásně. Sonický kartáček Philips Sonicare s integrovaným snímačem tlaku Vás automaticky upozorní, jakmile vyvinete na zuby příliš velký tlak, jemně zavibruje a automaticky sníží intenzitu vibrací. Díky této chytré funkci si budete moci užívat šetrné a efektivní čištění bez obav o poškození dásní, kartáček ohlídá vše za Vás.

Upozornění na nutnost výměny hlavice

Víte, že opotřebovaná kartáčková hlavice snižuje účinnost čištění? S technologií BrushSync od Philips Sonicare se už nikdy nemusíte trápit s tím, zda je čas na výměnu hlavice. Technologie pečlivě sleduje jak dlouho kartáčkovou hlavici používáte a jak intenzivně jste si zuby čistili. V momentě kdy bude potřeba hlavici vyměnit, tak kartáček zapípá a dioda na rukojeti začne oranžově blikat.

Program Easy-Start

Usnadněte si přechod na sonický kartáček s programem Easy-Start. První doteky s novým sonickým kartáčkem Philips Sonicare můžou být pro Vaše dásně a zuby novým zážitkem. Proto Philips vyvinul program Easy-Start, který Vám pomůže se s kartáčkem postupně seznámit. Poskytne Vám možnost postupně a mírně zvyšovat výkon během prvních 14 dnů používání. Tím předchází podráždění dásní, umožňuje se s kartáčkem plně sžít a zajišťuje optimální výsledky.

Ergonomické provedení

Lehký jako pírko, tenký a perfektně padnoucí do dlaně. S tímto kartáčkem se čištění zubů stává hračkou a perfektních výsledků dosáhnete bez námahy. Manipulace s kartáčkem je snadná a pohodlná i pro menší ruce. Tlačítka a funkce jsou snadno dostupné pro bezproblémové používání.

Výdrž baterie až 14 dní

S kartáčkem Philips Sonicare si užijete až 14 dní bezstarostného čištění. Jeho výkonná baterie Vám zaručí perfektní výsledky po dobu dvou týdnů, takže se už nikdy nemusíte bát, že by Vám kartáček náhodou uprostřed čištění vypověděl službu. Díky bezdrátovému nabíjení můžete zapomenout na zdlouhavé čekání a místo toho si užít flexibilitu a svobodu.

Obsah balení

1x zubní kartáček
1x hlavice kartáčku
1x kryt hlavice kartáčku
1x bezdrátová nabíječka 
1x uživatelská příručka


Související produkty

Oclean X Pro Elite

Chytrý kartáček s obrazovkou a možností připojení k mobilní aplikaci Ultra-tichá technologie (<45dB) Okamžitý výsledek inteligentního čištění na obrazovce Motor Maglev až 84 000 pohybů/min 4 režimy a 32 intenzit profesionálního čištění Aplikace pro přizpůsobení plánu čištění Štětiny ve tvaru diamantu pro účinné čištění Výdrž baterie až 35 dní IPX7 vodotěsný

Cena od 1 650,00 Kč